U mene sekača ope odlučila pitu složit do iza podne a ja nješto išo u brdo, naotkido kraj rigole par čudnovatih travkica i vičem de seko dodaj i ovo u pitu da budne bolja pita i da nas teke ošamuti. Istor kae neću, neću, uharapićeš mi pitu.
Započni gledanje
Pridruži se Wiissttaa YouTube Partner
WiissttaaLive YouTube profilna slika

WiissttaaLive

@WiissttaaLive

Video i Uživo Učitavanje...
Pretplati se
Wiissttaa Clips YouTube profilna slika

Wiissttaa Clips

@WiissttaaClips

Najbolji Klipovi Učitavanje...
Pretplati se

Reakcija


POGLEDAJTE JOŠ

Komentari

https://www.wiissttaa.gg/assets/images/user-avatar-s.jpg
Napiši prvi komentar