POPULARNO 🔥




Bratara, sestratara i ja obilježili smo danas 9. maja moj rođendan i napravili podsjetnik svima koji i dalje, uprkos svemu viđenom, uredno vade novčanik čim krene nova epizoda tuge, patetike i “slučajnog” emocionalnog ucjenjivanja: svaka čast, vi ne donirate čovjeku, vi finansirate sezonu manipulisanja koja očigledno još nije skinuta s programa.

A našem bratari, maestru prevare i spinova poseban pozdrav! Čovjek već dvije godine od istih priča, istih izraza lica i istih providnih fazona pokušava napraviti ozbiljan projekat, pa kad ne prođe na emociju, ide na glumu, a kad ne prođe ni to, onda pokušava druge uvući u probleme. Zato večeras nazdravljamo sarkastično: i “brataru” koji misli da je publika naivna, i njegovim vjernim finansijerima koji uporno plaćaju ulaznicu za predstavu u kojoj ih se svaki put napravi budalama. Bratara i ja smo na kraju ponosno nazdravili povodom pobjede nad fašizmom.

Započni gledanje
Pridruži se Wiissttaa YouTube Partner
WiissttaaLive YouTube profilna slika

WiissttaaLive

@WiissttaaLive

Video i Uživo Učitavanje...
Pretplati se
Wiissttaa Clips YouTube profilna slika

Wiissttaa Clips

@WiissttaaClips

Najbolji Klipovi Učitavanje...
Pretplati se

Reakcija


POGLEDAJTE JOŠ

Komentari

https://www.wiissttaa.gg/assets/images/user-avatar-s.jpg
Napiši prvi komentar