U mene bratara i sestratara hoće opet na ribu i to teke i bolju đigod da spucaju. Sekača je uzela hiljadu maraka za izlazak na teren da more sabrat pare pa uzet sebi, prema izjavi koju je dala u klipu, citiraću; "od sad radim samo za sebe i neču više pomagat". Alaj nam po kuči treba poselamit sve za ovo što da izvinete zayebawamo u mene brataru.
Započni gledanje
Pridruži se Wiissttaa YouTube Partner
WiissttaaLive YouTube profilna slika

WiissttaaLive

@WiissttaaLive

Video i Uživo Učitavanje...
Pretplati se
Wiissttaa Clips YouTube profilna slika

Wiissttaa Clips

@WiissttaaClips

Najbolji Klipovi Učitavanje...
Pretplati se

Reakcija


POGLEDAJTE JOŠ

Komentari

https://www.wiissttaa.gg/assets/images/user-avatar-s.jpg
Napiši prvi komentar